Sieradzka Telewizja Regionalna

Styczeń 24 2018 08:40:22

stat4u
Powrót na początek strony
70 LAT ZWIĄZKU POLSKICH ARTYSTÓW FOTOGRAFIKÓW WYSTAWA W SIERADZKIM BWA sieradzkatv
Dziś wszyscy i w każdej chwili robimy zdjęcia, na których utrwalamy rzeczywistość. Kiedy jednak fotografia staje się sztuką? Próbę odpowiedzi na to pytanie podejmuje wystawa w sieradzkim Biurze Wystaw Artystycznych. Prezentowane są na niej prace ponad dwudziestu twórców zrzeszonych w łódzkim oddziale Związku Polskich Artystów Fotografików, który w tym roku obchodzi 70-tą rocznicę powstania.
DZIEŃ MYŚLI HARCERSKIEJ W SIERADZKIM ZHP sieradzkatv
Zuchy i harcerze z Hufca ZHP Sieradz spotkali się w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Sieradzu z okazji Dnia Myśli Braterskiej. To szczególny dzień dla wszystkich skautów i harcerzy na całym świecie obchodzony w rocznicę urodzin założyciela skautingu Roberta Baden-Powella.
KONCERT MIEJSKIEJ ORKIESTRY DĘTEJ OSP SIERADZ 2017 cz 1
>
To już szósty Koncert Karnawałowy Miejskiej Orkiestry Dętej OSP Sieradz. 19 lutego 2017 r.
KONCERT MIEJSKIEJ ORKIESTRY DĘTEJ OSP SIERADZ 2017 cz 2
To już szósty Koncert Karnawałowy Miejskiej Orkiestry Dętej OSP Sieradz. 19 lutego 2017 r..
SPOTKANIE SIERADZKICH PRZEDSIĘBIORCÓW sieradzkatv
Sieradzkie Starostwo Powiatowe stara się wspierać lokalnych przedsiębiorców, dlatego zaprosiło ich na spotkanie z przedstawicielami Izby Przedsiębiorców i Pracodawców Centralnej Polski. Izba stawia sobie za cel kontaktowanie ze sobą wykonawców i odbiorców. Chce też wspomóc przedsiębiorców przy wchodzeniu na rynki wschodnio- i południowoeuropejskie.
ADAM SZULC ZAREKLAMUJE SIERADZ OPEN HAIR FESTIVAL 2017 sieradzkatv
Antoine Cierplikowski nieustannie inspiruje i to zarówno fryzjerów, jak i mieszkańców Sieradza. W tym roku dedykowany mu Sieradz Open Hair Festival będzie promować fotografia. Prace powstały podczas specjalnej sesji, podczas której Adam Szulc stylizował mieszkańców Sieradza.
TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO ROLNIKÓW W GRUSZCZYCACH sieradzkatv
W Publicznym Gimnazjum w Gruszczycach po raz jedenasty rozegrany został turniej tenisa stołowego. W tym roku organizatorzy zaprosili również amatorów szachów i bilarda. Łącznie wystartowało 111 zawodników. Od tej edycji Turniej Tenisa Stołowego Rolników Powiatu Sieradzkiego będzie nosił imię zmarłego starosty Dariusza Olejnika. Patronatem honorowym objął imprezę aktualny Starosta Sieradzki, Mariusz Bądzior..


Pogoda Sieradz
Dariusz Kosmalski

Warsztat dyplomowy

40 lat BWa Sieradz

Sieradzka Telewizja Regionalna 1,738,675 unikalnych wizyt