Sieradzka Telewizja Regionalna

Wrzesień 21 2017 23:13:09

stat4u
Powrót na początek strony
JAN KUROŃ NAROBIŁ BIGOSU W SIERADZU
Co jadano w Soplicowie, a co w klasztorze? Jak smakował bigos na szlacheckim stole? O tym opowiadał w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Sieradzu znany kucharz Jan Kuroń.
WYSTAWA PRAC TOMASZA KLIMCZYKA W SIERADZKIM BWA
„Gdyby świat był zawsze młody i nieskażony nudą przyzwyczajeń, wyglądałby tak, jak na obrazach Tomasza Klimczyka” - napisała Anna Ujma-Lubaszka w katalogu do wystawy artysty. Do 2 czerwca w sieradzkim Biurze Wystaw Artystycznych można zanurzyć się w świetlistość i kolory wyczarowane na płótnach, niemalże dotknąć pejzaży. „Obecny” to wystawa przygotowana na 50 urodziny Tomasza Klimczyka, ale to on obdarowuje gości swoją sztuką i wrażliwością.
SIERADZ 226 ROCZNICA UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA sieradzkatv
Na Placu Józefa Piłsudskiego w Sieradzu odbyły się obchody 226. Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 maja.
DZIEŃ FLAGI Sieradz 2 maja 2017 sieradzkatv
2 maja jest Dniem Flagi RP. W Sieradzu Związek Harcerstwa Polskiego – Hufiec Sieradz i Urząd Miasta Sieradza zorganizowały Piknik z Biało – Czerwoną. Z dwudziestometrową flagą przeszli z Rynku na Wzgórze Zamkowe.
1 MAJA 2017 SLD W SIERADZU sieradzkatv
Piknik 1-majowy Sojuszu Lewicy Demokratycznej w sieradzkim skansenie.
ŚWIATOWY DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTYZMU W SIERADZU sieradzkatv
Coraz częściej mówi się o autyzmie, wciąż jednak wiedza o tym zaburzeniu rozwoju jest niewielka. Dlatego w Centrum Informacji Kulturalnej w Sieradzu zorganizowana została impreza poświęcona autyzmowi. Można było porozmawiać ze specjalistami zajmującymi się wczesnym wspomaganiem dzieci. Na maluchy czekały gry i zabawy edukacyjne. Zwieńczeniem pikniku był koncert zespołu Dymy.
POETYCKIE PODRÓŻE AGNIESZKI JARZĘBOWSKIEJ sieradzkatv
Któż jest bardziej wrażliwy na piękno i aurę wyjątkowych miejsc niż poetka? Nikt, o czym można się było przekonać w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Sieradzu. O swoich poetyckich podróżach opowiadała znana sieradzka poetka Agnieszka Jarzębowska.


Pogoda Sieradz
Dariusz Kosmalski

Warsztat dyplomowy

40 lat BWa Sieradz

Sieradzka Telewizja Regionalna 1,664,294 unikalnych wizyt